Переможці учнівських олімпіад

2014-2015 рр

Переможці ІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад (28 призових місць):

І м. – 12; ІІ м. – 7; ІІІ – 9.

Найбільше призових місць з німецької мови (5), біології (5), англійської мови (3). З інформатики, французької мови, української мови, математики, хімії, фізики, географії – 2 призових місця. Перемогу закладу принесли такі учні: Каратач Сергій_ 4 перемоги, Куштей Іван – 3, Петрова Дар’я – 3, Гнілицька Анастасія – 3, Максименкова Наталя – 3,  Сагаян Григорій -2. Саяпіна Марія, Черкасова Катерина, Леусенко Юлія, Сафронова  Дар’я, Ткаченко Іван, Золотарьова Анастасія, Авілова Валерія, Скрипникова Ганна, Кириченко Ольга, Боєва Катерина вибороли по 1 призовому результату.

2015-2016 рр

24 перемоги у ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Ім. – 7: Куштей Іван, 11 клас (біологія, англ.мова), Квик Дмитро, 9 кл. (ІКТ), Петрова Дар’я 9 кл. (німецька мова), Гнілицька Анстасія, 10 кл. (німецька мова), Черкасова Катерина, 11 кл. (французька мова), Леусенко Юлія, 11 кл. (українська мова);

ІІ м. – 7: Куштей Іван, 11 кл. (хімія, географія), Кащей Дарина, 7 кл. (українська мова), Петрова Дар’я, 9 кл. (українська мова), Сафронова Дар’я, 10 кл. (українська мова), Квик Дмитро, 9 кл. (інформатика), Гнілицька Анастасія, 10 кл. (англійська мова);

ІІІ м. -10: Золотарьова Дар’я, 11 кл. (екологія), Ковальов Богдан, 9 клас (ІКТ, інформатика), Кириченко Ольга, 8 кл. (біологія), Гнілицька Анастасія, 10 кл. (біологія), Яценко Владислав, 9 кл. (англійська мова), Петрова Дар’я, 9 кл. (російська мова), Чаус Вероніка, 10 кл. (правознавство, зарубіжна література), Куштей Іван, 11 кл. (математика).

2016-2017 рр

21 учень школи вибороли 27 перемог у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Жодного призового місця не отримали з таких предметів: історія, фізика, трудове навчання, французька мова, екологія, економіка. На недостатньому рівні організована науково-дослідницька робота учнів. Вчителі школи ігнорують роботу в міській МАН. Тільки одна учениця брала участь в роботі МАН під керівництвом учителя німецької мови Кабової Н.В.

Дані про досягення учнів у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів наведені нижче в таблиці:

Найкращі результати учні показали з української мови (вчителі Ралькіна С.М., Каплунова С.А.), математики (вчителі Бондарчук Л.М., Дементьєва В.І.), зарубіжної літератури (вчитель Ситало О.О.), російської мови (вчитель Сюрко І. В.), біології (вчитель Митрофанова Т.П.), англійської мови (вчитель Баско І.М.), астрономії (вчитель Гунько Н.В.) Зєров Олександр посів 2 призових місця у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та зарубіжної літератури (ІІ місце).

Одним з неодмінних і важливих складників культури особистості є її мовна культура, що якнайліпше засвідчує рівень освіченості, моральності та інтелекту людини.

В НВК №1 навчання відбувається українською мовою.

Учні школи беруть активну участь у мовно-літературних конкурсах різних рівнів: фестиваль ораторського мистецтва, шкільний,міський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (міський етап). Готують учнів до конкурсів  вчителі

української  мови та літератури Ралькіна С.М., Каплунова С.А., Ситало О.О.

Результати олімпіад у 2016-2017 н.р.

№ з/п ПІБ учня клас предмет місце
1 Сафронова Дар’я 11 Українська мова І
2 Ігошкіна Наталя 6-а Математика І
3 Зєров Олександр 9 Математика І
4 Петрова Дар’я 10 Німецька мова І
5 Зєров Олександр 9 Заруб. література І
6 Панченко Вікторія 7-а Українська мова ІІ
7 Кащей Дарина 8 Українська мова ІІ
8 Боєва Катерина 10 Українська мова ІІ
9 Гнілицька Анастасія 11 Хімія ІІ
10 Квик Дмитро 10 Інформатика ІІ
11 Гнілицька Анастасія 11 Німецька мова ІІ
12 Чаус Вероніка 11 Російська мова ІІ
13 Петрова Дар’я 10 Російська мова ІІ
14 Кириченко Ольга 9 Правознавство ІІ
15 Кащей Дарина 8 Англійська мова ІІ
16 Кириченко Ольга 9 Українська мова ІІІ
17 Панченко Вікторія 7-а Математика ІІІ
18 Сєра Вікторія 8 Хімія ІІІ
19 Боєва Катерина 10 Заруб. література ІІІ
20 Чаус Вероніка 11 Заруб. література ІІІ
21 Шафорост Дмитро 11 Географія ІІІ
22 Нікітіна Дар’я 7-а Біологія ІІІ
23 Кириченко Ольга 9 Біологія ІІІ
24 Гнілицька Анастасія 11 Біологія ІІІ
25 Яценко Владислав 10 Англійська мова ІІІ
26 Квик Дмитро 10 Астрономія ІІІ
27 Шафорост Дмитро 11 Астрономія ІІІ

Конкурс Петра Яцика 2016-2017 н.р.

Учні школи беруть активну участь у мовно-літературних конкурсах різних рівнів: фестиваль ораторського мистецтва, шкільний,міський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (міський етап) в 2016-2017 н.р.

№з/п ПІБ учня ім. Шевченка ім.Яцика
1 Сафронова Дар’я І ІІ
2 Боєва Катерина І
3 Кащей Дарина ІІ ІІ
4 Зубченко Поліна ІІІ
5 Вареник Альона І
6 Зєров Герман ІІ
                           Всього                                              4                                 4

Вчителі укр. мови та л-ри Ралькіна С.М., Каплунова С.А., Ситало О.О.

Учениця 11 класу Сафронова Дар’я стала переможцем ІІІ (обласного) етапу конкурсів П.Яцика та Т.Г. Шевченка. Учениця 8 класу Кащей Дарина стал переможцем ІІІ (обласного) етапу конкурсів П.Яцика.