План заходів з профілактики безпеки руху в НВК №1

 

У період з 21 по 25 травня 2018 року в НВК №1  було проведено різноманітні заходи за відповідною тематикою, метою  яких було: виховати у дітей бажання  знати більше про безпечну поведінку на дорозі, закріпити правила дорожнього руху, відпрацювати практичні навички щодо безпечного поводження на дорозі.

Вчителі провели цікаві виховні заходи з  безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів; виставки дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху та малюнків на асфальті .

Було проведено низку заходів, а саме:

педагог-організатор, класні керівники  та лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.), та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-11 кл.).

Учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі віршів, ребусів та загадок про дорожній рух.

Для  учнів 7-8 класів було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», переможцями якого стали учні 8-А класу. Вчителем основи здоров’я були проведені бесіди «Безпека пішохода», «Безпека пасажира» та єдиний урок  з правил дорожнього руху в класах.

Виставка дитячих малюнків «Діти за безпеку дорожнього руху!».
Рухливі ігри для учнів ГПД за тематикою «Живи цікаво та безпечно».

Конкурс – змагання  «Чи знаємо ми дорожні знаки» для учнів 4-х класів.
Адміністрація школи розробила пам’ятки  щодо відповідальності  батьків за життя дітей, які приїжджають до школи на велосипедах, та ознайомила з ними батьківську громаду.