Міжнародний День Миру Ми – діти світу

Під гаслом “Разом на благо миру: повага, безпека та гідність для всіх” було проведено в НВК №1 свято Миру, мета якого, показати учням маштаб небезпеки війни, яка загрожує людству, сприяти формуванню у підлітків соціального оптимізму, віри в перемогу людського розуму.

На 14 жовтня припадає одразу три великих свята – День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни. З метою формування патріотизму, толерантності, гордості за свою Батьківщину в НВК №1 було проведено захід “День захисника України”. Родзинкою свята був виступ учнів 11 класу, який вразив своєю емоційністю та оригінальністю.

День здоров’я

“Я здоров’я бережу, сам собі допоможу”. У наш час здоров’я це не тільки відсутність хвороб, а фізична, психологічна гармонія людини. З цією метою щороку в НВК №1 відбувається один з найулюбленіших свят всіх учнів – День здоров’я. Мета заходу – пропаганда здорового способу життя.  Свято розпочалося із захоплюючого флешмобу, далі учнів чекали цікаві завдання на кожній спортивній станції. Про “Школу виживання” розповіла практикуючий психолог НВК №1 Скринниченко О. М.

“Не завжди котові Масляна”. НВК № 1 із нетерпінням чекає приходу весни та пробудження природи. Як і всі українці відзначили випіканням млинців (символу сонця). Не обійшлося без масових гулянь і театралізованих сценок.

А ви бачили жовто-блакитні млинці ? Тоді вам до нас!