Міський семінар заступників директорів з ВР “Педагогічні стратегії формування компетентностей учнів”

22 листопада 2017 року на  базі НВК №1 відбувся міський семінар заступників директорів з виховної роботи з теми : «Педагогічні стратегії формування компетентностей учнів» На семінарі були присутні заступники директорів з ВР м.Добропілля,Білицького, Білозерська, Новодонецька та селища Водяного, представники відділу освіти та МК:Плужнікова Е.О., Гордієнко І.М., Пономаренко С.В.

Завантажити (PDF, 2.31MB)

А. Барбюс стверджував: «Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє». Тому метою семінару було: підвищити управлінську компетентність заступників директорів з виховної роботи із питань розвитку життєтворчості особистості на основі ключових компетентностей із огляду на сучасне освітнє середовище; визначити педагогічні стратегії щодо шляхів реалізації соціалізації учнів.

Перед  адміністрацією НВК №1 стояли нагальні завдання, які потребували вирішення разом з представниками адміністрацій інших шкіл: надати зразок моделі випускника нової школи, визначити ключові компетентності, що ґрунтуються на партнерстві учителя, учнів і батьків; познайомити учасників семінару з формами і методами роботи класних керівників НВК №1; показати прийоми організації виховної роботи в закладі щодо формування життєвої компетентності учнів.

Після проведення семінару були надані рекомендації щодо реалізації основних завдань виховання дітей та учнівської молоді у виховній системі закладу в умовах розбудови освіти.

Кульмінацією міського семінару ЗДВР в НВК №1  була  віртуально-театралізована постанова “Сорочинський ярмарок” у рамках гри “Ігри патріотів”, яка поринула у дивовижний світ українських традицій.

Список рекомендованої літератури