Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками»

Шановні учні та батьки!

Ініціативна група НВК №1 «Вдохновение» взяла участь у конкурсі  міні-грантів «Громада своїми руками» з проектом  «Територія спорту», щоб  встановити на території гімназії вуличні спортивні тренажери.

З 21 травня  по 7 червня  відбудеться голосування. Якщо наш проект  отримає більшість голосів та  ввійде в 10 найкращих проектів,  ми станемо переможцями. У нас буде майданчик  для занять  спортом та відпочинку.

Для голосування заходьте на сайт:

sppdtek.com.ua

Відкриється сайт ДТЄК Програма Соціального партнерства, на головній сторінці  обираєте  (голосование за  проекты «Громада своими руками»). Зліва обираєте м.Добропілля і голосуєте за проект «Територія спорту”.

Використовуйте усі можливості ваших гаджетів! (ПК, ноутбуки, планшети, смартфони). Голосування з різних гаджетів – це окремий  додатковий голос за наш проект.

                  Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності молоді, гіподинамія, порушення громадського правопорядку вимагають посилення роботи по формуванню у підростаючого покоління здорового способу життя, розвитку культури здоров’я.
І так як на території селища ш-ти «Алмазна» немає жодної спортивної площадки для вирішення цієї проблеми, ініціативна група «Вдохновение» вирішила взяти участь в конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками» і встановити вуличні спортивні тренажери.

Мета проекту – створити умови для розвитку здорового способу життя для населення селища ш-ти «Алмазна».