День українського добровольця

Вперше 14 березня 2018 року в НВК №1 відзначається День українського добровольця. Метою заходів є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

На тематичному уроці з історії України для учнів 11 кл., який проводився за круглим столом. Темою обговорення була участь добровольчих формування у захисті українських земель під час Першої світової війни, у серпні 1914 р. та Револіції Гідності у 2014 році.

 

Шановні добровольці!

14 березня ми відзначаємо День українського добровольця — свято, яке покликане навіки закарбувати в народній пам’яті героїзм тисяч відданих синів і доньок, які добровільно стали на захист територіальної цілісності України

14 березня 2014 року понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці на Київщині. Представники різних регіонів і професій, після тривалого протистояння на Майдані Незалежності, вирушили на схід боронити незалежність нашої країни, стали ідеологічною основою сучасної української армії.

Героїзм українських лицарів-добровольців є прикладом мужності, самопожертви та щирого патріотизму. Ми безмежно вдячні кожному з вас!

З повагою працівники та учні НВК №1